Bli sertifisert i forhandlingsteknikk på to dager. Skaff din bedrift de beste avtalene gjennom gode forhandlinger.
Gjennom to intensive dager får du en grundig introduksjon i alt du trenger å vite rundt inngåelse av avtaler og kontrakter - også på tvers av landegrensene. Du lærer hvordan ulike avtaler er bygget opp og hvordan disse skal forstås og tolkes.
Dette kurset gir deg ny kunnskap og viktige verktøy som letter din arbeidsdag og bidrar til at du opptrer proffere i rollen som innkjøper.
Kurset for deg som er ansvarlig for bedriftens nøkkelkunder, enten du er kundeansvarlig, Key Account Manager, daglig leder eller salgssjef.
Kurset hjelper deg å lykkes som rådgiver og fagekspert i egen organisasjon. Slik håndterer du utfordringer ved å jobbe på tvers av organsisasjonen.
Informasjon om dette arrangementet kommer. Programmet er under utvikling.