Tidligere deltagere er godt fornøyde!
“Veldig spennende og interessant kurs med mulighet for å stille spørsmål underveis. Føler at jeg er mer sikker i jobben min etter dette kurset.” Åse Hoel, Erik Midtrød AS
“Profesjonelt gjennomført fra A-Å.” Einar Berby, Knatterudfjellet Trelast AS
Andre populære kurs
Praktisk personaljus.
Dette er kurset for deg med personalansvar - 3 dager som forbereder deg på å treffe de riktige og avgjørende beslutningene i personalsaker!
Juridisk kunnskap og kjennskap til gjeldende krav, lover og regler er svært viktig. Har du ikke den nødvendige kunnskapen, kan det gå galt - og ofte med store konsekvenser.
Dette er kurset for deg som har ansvaret for virksomhetens personalpolitikk, ansettelser av medarbeidere og utarbeidelse av kontrakter.
Grip muligheten til å få nødvendig oppdatering og viktig dybdekunnskap innen alle områder av personaljusen.
Målsetningen er at du etter kurset skal være i stand til å utarbeide effektive og korrekte avtaler, samt ta de riktige og avgjørende beslutningene i personalsaker.
Kurset er bygd opp i moduler som erfaringsmessig gir størst utbytte. Det vil bli gjennomgått relevante oppgaver/cases underveis, slik at du har mulighet til å være delaktig og får en praktisk vinkling på kurset.
Kurset oppfyller kravene for 21 timer etterutdanning for revisorer, regnskapsførere (rettslære) og advokater. Kurset tilfredsstiller også arbeidsmiljølovens krav om lovpålagt HMS-opplæring for ledere.
Få kontroll på personaljusen og meld deg på i dag!